Staňte se členem Good Governance

Rozjeli jsme on-line registraci nových členů!

Publikováno: 31.3.2013

Autor: Lukáš Wagenknecht

Téma: Články, komentáře a prohlášení

Pokud Vás zaujala práce Good Governance, budeme velice rádi, když nás podpoříte! Stanovy Good Governance jsou nyní veřejně k dispozici na webových stránkách v sekci žádost o členství. 

Jak požádat o členství

Proto, abychom maximálně zjednodušili proces registrace a schválení členů Good Governance, je od dubna 2013 možné požádat o členství elektronicky prostřednictvím našich webových stránek http://good-governance.cz/login/?action=register.

Stačí, abyste vyplnili povinná pole elektronické žádosti a odeslali jí!

Po rozhodnutí Správní rady Good Governance budete vyrozumění o jejím stanovisku. V případně kladného rozhodnutí Vám bude přidělen přístup do členské sekce našich webových stránek http://good-governance.cz/clenska-sekce/, kde již nyní s členy sdílíme zajímavé dokumenty, komentáře a stanoviska.

Máte několik možnosti jak nás podpořit.

  • Můžete nás podpořit prostřednictvím finančního příspěvku. Možnosti zaslání daru jsou na webových stránkách v sekci http://good-governance.cz/podporte-nas/.  
  • Máte sympatie k tomu, co děláme, ale nemůžete se sami z důvodu časové vytíženosti zapojit? Chcete nás podpořit morálně a být přitom členem Good Governance? Pokud ano, staňte se Sympatizujícím členem. Tento druh členství není podmíněn úhradou členských příspěvků.
  • Chcete se zapojit aktivně? Chcete ovlivňovat směřování Good Governance? Staňte se Řádným členem. Budete mít právo hlasovat na Valné hromadě nebo se stát členem orgánů Good Governance. Řádným členem se můžete stát zpravidla po roce aktivní činnosti pro Good Governance. Ale toto pravidlo není nepřekonatelným dogmatem. Hlavní je Váš zájem se opravdu zapojit.