Audit a poradenství - Good Governance

Skutečně nezávislý audit

Našim klientům poskytneme objektivní posouzení aktuálního stavu organizace, organizační jednotky, upozorníme na možná rizika a předložíme doporučení na zlepšení.

Čím se zabýváme v Good Governance?

Good Governance s.r.o. je nezávislá společnost poskytující ujišťovací a konzultační služby. Pomáháme klientům chránit a zvyšovat hodnotu jejich organizace prostřednictvím zlepšování účinnosti řídicích a kontrolních procesů uvnitř organizace. Výsledky naší práce vedou k efektivnímu finančnímu řízení organizace s důrazem na jasně definovanou odpovědnost. Naše práce je založena na týmové spolupráci a neustálém vzdělávání. Klademe důraz na integritu, kompetentnost, náležitou profesní péči a porozumění věci. Výsledky naší práce jsou stručné, zaměřené směrem do budoucna, se skutečnou přidanou hodnotou.

Hodnoty

  • Důraz na integritu,
  • Prokazovat kompetentnost a porozumění věcí,
  • Objektivnost,
  • Nezávislost,
  • Účinná komunikace,
  • Zaměření směrem do budoucna.

Naše služby

Outsourcing a cosourcing služeb interního auditu

Potřebujete interní audit? Zjistěte, jaké jsou výhody a nevýhody interního řešení, co-sourcingu nebo out-sourcingu této služby.

Více o outsourcingu a cosourcingu >

Ujišťovací a konzultační služby

Hledáte nezávislé ujištění, že práce auditorů probíhá v souladu se standardy? Naši experti vám pomůžou s prověřením vašich procesů.

Více o konzultačních službách >

Hodnocení kvality interního auditu (QAR)

Zvažujete finanční nebo obchodní akvizici? Pak je nutné znát důležité informace. V rámci prověrky hospodaření dokážeme posoudit širokou škálu firemních dat.

Více o hodnocení kvality >

Due Diligence

Poskytujeme nezávislé ujištění nebo konzulatce v případech, kdy řešíte problémy s efektivitou vaší organizace nebo konkrétního procesu.

Více o due diligence >

Ozvěte se nám

Máte jakoukoliv otázku, anebo už přesně víte, s čím se na nás chcete obrátit? Pak neváhejte a kontaktujte nás. Komunikujeme prostřednictvím několika kanálů. Vyberte si ten, který vám nejlépe vyhovuje.

Zvolit způsob >