Audit a poradenství

Skutečně nezávislý audit

Našim klientům poskytneme objektivní posouzení aktuálního stavu organizace, organizační jednotky, upozorníme na možná rizika a předložíme doporučení na zlepšení.

Čím se zabýváme v Good Governance?

Good Governance s.r.o. je nezávislá společnost poskytující ujišťovací a konzultační služby.
Pomáháme klientům chránit a zvyšovat hodnotu jejich organizace prostřednictvím zlepšování účinnosti řídicích a kontrolních procesů uvnitř organizace. Výsledky naší práce vedou k efektivnímu finančnímu řízení organizace s důrazem na jasně definovanou odpovědnost.
Naše práce je založena na týmové spolupráci a neustálém vzdělávání. Klademe důraz na integritu, kompetentnost, náležitou profesní péči a porozumění věci. Výsledky naší práce jsou stručné, zaměřené směrem do budoucna, se skutečnou přidanou hodnotou.

Hodnoty

  • Důraz na integritu,
  • Prokazovat kompetentnost a porozumění věcí,
  • Objektivnost,
  • Nezávislost,
  • Účinná komunikace,
  • Zaměření směrem do budoucna.

Naše služby

Outsourcing a cosourcing služeb interního auditu

Potřebujete interní audit? Zjistěte, jaké jsou výhody a nevýhody interního řešení, co-sourcingu nebo out-sourcingu této služby.

Více o outsourcingu a cosourcingu >

Ujišťovací a konzultační služby

Hledáte nezávislé ujištění, že práce auditorů probíhá v souladu se standardy? Naši experti vám pomůžou s prověřením vašich procesů.

Více o konzultačních službách >

Hodnocení kvality interního auditu (QAR)

Zvažujete finanční nebo obchodní akvizici? Pak je nutné znát důležité informace. V rámci prověrky hospodaření dokážeme posoudit širokou škálu firemních dat.

Více o hodnocení kvality >

Due Diligence

Poskytujeme nezávislé ujištění nebo konzulatce v případech, kdy řešíte problémy s efektivitou vaší organizace nebo konkrétního procesu.

Více o due diligence >

Lidé v Good Governance

Náš tým tvoří experti s prokazatelnými zkušenostmi ať už ze soukromé, nebo veřejné sféry. Každý z nás získal vzdělání v trochu jiné oblasti: studovali jsme obory ekonomické, právní, obchod a marketing, ale i politologii. Díky tomu se v oblasti řízení a administrativy státní správy dokážeme orientovat komplexně. Seznamte se s námi zblízka.

Lukáš Wagenknecht
Auditor, Analytik
Josef Včelák
Legislativec
Václav Turko
Ekonom, Analytik
Jaroslav Vlk
Hlavní analytik
Karolína Žďárská
Politoložka, Analytička

Ozvěte se nám

Máte jakoukoliv otázku, anebo už přesně víte, s čím se na nás chcete obrátit? Pak neváhejte a kontaktujte nás. Komunikujeme prostřednictvím několika kanálů. Vyberte si ten, který vám nejlépe vyhovuje.

Zvolit způsob >