Náš tým

Jsme Good Governance. Těší nás!

Naše mladá demokracie potřebuje péči. Good Governance nabízí platformu pro všechny, kteří nejsou spokojení se současným fungováním veřejné správy v České republice a chtějí se podílet na její změně.

  Členové našeho týmu

  Lukáš Wagenknecht
  Auditor, Analytik

  Lukáš se věnuje přes 15 let oblasti interního auditu v soukromém i veřejném sektoru. Specializuje se na témata efektivního řízení, nezávislého auditu a anonymních vlastnických struktur.

  Lukáš Pečeňa
  Auditor

  Lukáš se dlouhodobě věnuje praxi, jak v soukromém, tak veřejném sektoru, v oblasti interního auditu a nastavování vnitřního kontrolního systému.

  Josef Včelák
  Legislativec

  Josef se dlouhodobě věnuje legislativě o oblasti finančního řízení a interního auditu ve veřejné správě. Je tvůrcem zákona o finanční kontrole.

  Václav Turko
  Ekonom, Analytik

  Václav se zaměřuje na obchod, řízení akvizic a fúzí v soukromém sektoru. V neposlední řadě se také věnoval oblasti personalistiky, ve které má zkušenosti i ze státní správy.

  Jaroslav Vlk
  Hlavní analytik

  Jaroslav má zkušenosti jako podnikový ekonom, auditor a investigativec. V Good Governance se specializuje na finanční analýzy, střet zájmů nebo anonymní vlastnické struktury.

  Karolína Žďárská
  Politoložka, Analytička

  Karolína je politoložka a již během studia věnovala rozkrývání vlastnických a daňových struktur společností. Anonymními vlastnickými strukturami se zabývá i v Good Governance, věnuje se rovněž analýze politického prostředí.