Podpořte nás - Good Governance

Vaší podpory si velice vážíme! Děkujeme, že s námi pomáháte zlepšovat fungování českého státu.

Finanční pomoc

Jednorázově

Vaše jednorázové dary nám pomáhají rozjet nové projekty, rozšířit naši kontrolní činnost a posilovat naše analytické centrum. Oblastí, kde je potřeba změny, je hodně. Společně zasahujeme do stále více oblastí.

Měsíčně

Díky Vaší pravidelné podpoře můžeme soustavně kontrolovat českou veřejnou správu, bránit její další devastaci, navrhovat a prosazovat její zkvalitnění. Zasazujeme se o lepší kvalitu života pro nás všechny. O našich akcích a úspěších Vás pravidelně informujeme.

Možnosti provedení platby

Dar prostřednictvím platebního příkazu Dar prostřednictvím PayPal
Číslo účtu: 257272204 / 0300
Typ účtu: Účet pro neziskovky
IBAN: CZ87 0300 0000 0002 5727 2204
BIC: CEKOCZPP

Přidejte se k nám

Good Governance nabízí platformu pro všechny, kteří nejsou spokojení se současným fungováním veřejné správy v České republice a chtějí se podílet na její změně. Jsme zapojeni do řady poradních skupin, převádíme mezinárodní standarty do podmínek české veřejné správy, publikujeme v médiích, pořádáme happeningy, vzděláváme mladé generace.
Pokud Vás již nebaví jen přihlížet postupnému rozkladu české veřejné správy a hledáte možnost, jak docílit změny, napište nám. Rádi mezi sebou přivítáme odborníky z praxe i mladé studenty. Můžete se stát sympatizujícím nebo řádným členem Centra of Excellence for Good Governance.

Pokud se nebudeme starat o kvalitu naší mladé demokracie sami, nikdo jiný to za nás neudělá

Pokud se chcete zaregistrovat jako člen, klikněte zde.